Aktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieś
polub nasz profil na facebook
Inicjatywa sezonu
Toskania Kociewska

Położone w malowniczym otoczeniu Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Wisły, otoczone urokliwym lasem, wzniesieniami i polami – gospodarstwo Toskania Kociewska urzeknie miłośników przyrody i zwierząt. 

Terapeutyczne przedszkole na wsi

Przedszkole to dla niepełnosprawnych dzieci szansa na rozwój i kontakt z rówieśnikami. W Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Adaś w Gałczewie w powiecie golubsko-dobrzyńskim działają trzy oddziały: dla dzieci autystycznych, z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężoną. 

Fundacja Zielona Dolina
Szukasz miejsca, które stawia na lokalne, naturalne smaki i aktywności? Fundacja Zielona Dolina to miejsce dla Ciebie. Tu posmakujesz lokalnych produktów m.in. serów i ryb, weźmiesz udział w zajęciach kulinarnych, spędzisz czas przy ognisku z przyjaciółmi, a Twoje dziecko pozna wiejską zagrodę, w której spotka  m.in. kucyka, perliczki, indyki i kozy.
 

 

Noce i dnie w Płonnem

Co ma wspólnego prowadzenie biura księgowego z losami Bogumiła i Barbary opisanymi w słynnej powieści Marii Dąbrowskiej? Fundacja Nocy i Dni, działająca w Płonnem pod Golubiem-Dobrzyniem, łączy rozwijanie usług w ramach działalności gospodarczej, z misją edukacyjną i promowaniem lokalnego dziedzictwa kulturowego.

 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Stronę internetową dofinansowano ze środków Unii Europejskiej, w ramach pomocy technicznej PROW 2007-2013, z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Instytucja odpowiedzialna za treść – Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi