Aktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieś
polub nasz profil na facebook
kultura

121 godzin i 11 minut nieprzerwanej gry w softball, który rozgrywa się na mniejszym boisku, większą piłką i cieńszą pałką niż do baseballa.

Masz głowę pełną pomysłów, chęci do działania? Zobacz co może jedna osoba. Poznaj laureatkę konkursu „Barwy Wolontariatu” organizowanego w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu.

Siła tradycji kulinarnych wiedzie "nie tylko przez żołądek do serca", ale i do nagód: I miejsce za „marchwiany konfitur” na Wojewódzkim Konkursie Kulinarnym w Przysieku oraz w I miejsce w kategorii przetwory w ramach konkursu „Smaki Krajny i Pałuk”. Również inne potrawy i napoje zdobyły uznanie znawców i naszych krajan, np. półgęsek, Kropelki Jana, Świąteczny Keks, Ocet Jabłkowy oraz Ogórki Babci Anastazji.
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Stronę internetową dofinansowano ze środków Unii Europejskiej, w ramach pomocy technicznej PROW 2007-2013, z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Instytucja odpowiedzialna za treść – Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi