Aktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieś
polub nasz profil na facebook
Inne

Stok narciarski w Unisławiu

Powstał stosunkowo niedawno bo zaledwie kilka lat temu. Stok dysponuje własną przygotowaną trasą zjazdową o długości 400 m z różnicą wzniesień 40 m. Trzy armatki śnieżne zapewniają doskonałe dośnieżanie trasy. Profesjonalne oświetlenie stoku po zachodzie słońca to możliwość jazdy do późnego wieczora. Na stok wjechać można jednym z dwóch wyciągów narciarskich o długości około 300 metrów. Jest również snowpark, składający się z szeregu przeszkód dla snowboardzistów. Na miejscu, tuż przy stoku, znajduje się największa w regionie wypożyczalnia nart i snowboardów. Do dyspozycji gości jest także wygodny i bezpłatny parking dla 300 samochodów.
Istnieje możliwość skorzystania z porad instruktora lub zapisania się do szkółki narciarskiej, która oferuje:
• imprezy integracyjne dla firm na stoku!!! wszelkie informacje strona www.sportprojekt.pl,
• nauczanie podstaw narciarstwa - zajęcia praktyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych,
• szkolenia indywidualne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych,
• doskonalenie umiejętności dla osób już jeżdżących, w różnym wieku,
• gry i zabawy narciarskie dla najmłodszych we własnym centrum zabaw na stoku,
• organizację amatorskich mini zawodów narciarskich dla dorosłych i dzieci (z pomiarem czasu itp.) w konkurencjach slalomowych i nie tylko.
Na miejscu odpocząć można również w Knajpie „Cud”, która oferuje ciepłą i przyjazną atmosferę, dobre jedzenie, gorące napoje, takie jak grzaniec, czy też herbata. Do dyspozycji gości zawsze około 80 miejsc przy stolikach z widokiem na Pradolinę Dolnej Wisły oraz miejsce na sprzęt narciarski.

Dane kontaktowe
Osoba kontaktowabrak
Telefon601-099-979
Emailbrak
Miejscowość Unisław
Lokalizacja


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Stronę internetową dofinansowano ze środków Unii Europejskiej, w ramach pomocy technicznej PROW 2007-2013, z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Instytucja odpowiedzialna za treść – Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi